(145) Taksitli Domain Satışları Başladı!

DomainBülten.com

Haftalık Domain Bülten 15.06.2015

Herkese Merhaba,

Yaz gelmiyor, gelmiyor diyorduk. Geldi. Dilerim keyifli bir haftasonu geçirmişsinizdir.

Taksitli domain satışları başladı! 3Pay ile yaptığımız anlaşma ile artık domain satışlarında kredi kartına taksit yapabilmekteyiz. Bu gelişmeyi elimizden geldiğince duyurmamız gerekiyor ve bu konuda desteklerinizi esirgemeyeceğinizi düşünüyorum. Lütfen bu gelişmeyi çevreniz ile paylaşın.

Satış sorumluları aramaya başladık. İlk tercihimiz domainlerle alakalı satış dahilerine ulaşmak olduğu için bültenden duyurma gereği duydum. Çevreniz ile paylaşırsanız çok memnun olurum.
Detaylar: alanadlari.com/kariyer

Platformun sağlıklı işleyebilmesi için bazı kurallar koymalı ve o kuralları uygulamalıyız. Domain satış yasağı onlardan biri.
Geçtiğimiz aylarda kısıtlanan hesaplara ait domainlerin -el değiştirse dahi- platformda süresiz olarak satışının yasaklanmaya başlandığını duyurmuştuk. Geçen hafta BilgeDomain.com da bu konuda bir yazı yayımlamıştı.
Bu konu en hassas olduğumuz konuların başında geliyor. Alıcının ödeme yapmasını ve satan tarafın domaini teslim etmesini sağlamak için elimizden geleni yaptığımıza lütfen şüpheniz olmasın.

Seçimlerden sonra platform geneli teklif sayılarında artış oldu. Bu dönemde yatırımcıların daha çok özen göstermesi gereken konular
- Gerçekçi fiyatlandırma yapın: En basit haliyle; tamamlanmış satışları inceleyerek ayağı yere basan fiyatlarla alıcının karşısına çıkmalısınız.
- Pazarlığa açık olun: Alıcının bütçesi 1 milyon TL olsa dahi pazarlık yapmak isteyecektir.
- Potansiyel alıcılara ulaşın: Alıcılara ulaşıp, güvenli bir şekilde AlanAdlari.com üzerinden teklif verebileceklerini ya da hemen satın alabilecekleri bilgisini verin. Ayrıca, platform nesnel bir pazarlık imkanı sağladığı için alıcılar tarafından birebir pazarlıktan daha çok tercih edilmektedir.


Numerik domainlere yatırım yapma niyeti olan abonelerimiz bu infografiğe göz atmalı.Arkadaşına İlet

İyi haftalar,
Okan Yıldırım
@AlanAdlari
@DomainBulten
fb.com/AlanAdlari

Doğru seçilmiş .com uzantısı aynı zamanda inanılabilirlik ile beraber gelir. Girişimlere bu açıdan da avantaj sağlar.

Açık Arttırmalardan

Whois

© 2012 - 2021 domainbulten.com Her Hakkı Saklıdır.

hepsini aç +

© 2012 - 2021 domainbülten.com