(160) Satış Listeniz Güncel mi?

DomainBülten.com

Haftalık Domain Bülten 23.10.2015

Herkese Merhaba,

Her domain yatırımcısı satış listesini güncel tutmak zorundadır. Herhangi bir nedenden ötürü artık sahibi olmadığınız domainleri satış listenizden kaldırmalısınız.
Satış listesinin güncel olmaması -herhangi bir kötü niyetiniz olmasa dahi- durumunda hemen al satış tipinde ise ve satışını yapmışsak domain alıcıya teslim edilememektedir.
Herkes tarafından sağlıklı işleyen bir platform istendiğini biliyorum. Satış listesinin güncelliği de bu bağlamda önemli bir kriter. Lütfen zaman ayıralım.

Kuruluşundan beri ana faaliyet alanı ülke kodu uzantıları ve çevrim içi marka koruma olan, yeni jenerik uzantıların kayda açılmasıyla beraber özellikle son iki senedir jenerik uzantı kayıtlarında da uzmanlaşan 101domain, Afilias tarafından satın alındı.
Firmanın EMEA bölge sorumlusu Buğra Astekin ile yaptığım görüşmede satış bedelini öğrenemesem de firmanın Avrupa ve Orta-Doğu satış & pazarlama faaliyetlerini arttıracağı konusunda bilgi aldım. Hali hazırda Türkiye’de İşbankası A.Ş., Pegasus Havayolları A.Ş. ve Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. gibi sektörlerinde lider olan firmalara hizmet veren 101domain’in pazar payını arttırmak için atacağı adımları merakla bekliyorum.

Net14.com konuk yazar arıyor.

Yeni kurulan girişimler ve domainleri.

Verisign: 3. çeyrekte 9.2 milyon adet .com & .net uzantılı domain kaydedildi.


Keyifli bir haftasonu dilerim,
Okan Yıldırım
@AlanAdlari
@DomainBulten
fb.com/AlanAdlari

Doğru seçilmiş .com uzantısı aynı zamanda inanılabilirlik ile beraber gelir. Girişimlere bu açıdan da avantaj sağlar.

Açık Arttırmalardan

Whois

© 2012 - 2023 domainbulten.com Her Hakkı Saklıdır.

hepsini aç +

© 2012 - 2023 domainbülten.com