(231) Hosting Talk Global Etkinliği’ni Kaçırmayın, Nisan Ayına Özel Alışveriş ve Emlak Kategorisinde Tematik Açık Artırmalar Sizi Bekliyor

DomainBülten.com

Haftalık Domain Bülten 22.03.2019

Merhaba,

Alışveriş, Emlak ve Yemek sektörüne yönelik bir projeniz varsa ya da alan adı yatırımı yapmak istiyorsanız AlanAdlari.com Nisan ayına özel Alışveriş, Emlak ve Yemek kategorisindeki tematik açık artırmalarda aradığınız alan adını bulabilirsiniz.

12-13 Nisan tarihlerinde İstanbul Grand Cevahir Otel ve Kongre Merkezinde, DomainBulten.com’un da sponsorlar arasında yer aldığı, Hosting Talk Global etkinliği düzenlenecek.

Hosting Talk Global, web hosting firmaları, cloud servis sağlayıcıları, domain kayıt firmaları, alan adı yatırımcıları, yazılım firmaları, e-ticaret yazılımı üreten firmalar, altyapı sağlayıcılar ve bireysel son kullanıcılar dahil olmak üzere hosting sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getirecek.

Organizasyon içerisinde düzenlenecek özel ticari network toplantılarına katılmak suretiyle çok değerli kişisel bağlantılar kurmak da mümkün olacak. Organizasyonun web sayfasına Hosting Talk Global linkinden ulaşıp, etkinliğin detayları ve konuşmacılar hakkında bilgi alarak, kayıt olabilirsiniz. Ben de katılımcılar arasında olacağım. Sizin de katılmanızı tavsiye ederim.

DomainHaber.com başarılı alan adı yatırımcıları ile yaptığı söyleşi serisinin ikincisini yayınladı. Türkiye’nin önde gelen alan adı yatırımcılarından Kıvılcım İstanbulluoğlu ile yapılan söyleşi için keyifli okumalar dileriz.

Alan adları konusunda birçok aracı bünyesinde barındıran Sorgu.com yeniden sizlerle. Sık kullanılanlara eklemeyi unutmayın.

ICANN Alpnames'in yazmanlık akreditasyonunu iptal etti.

Kayıtlı alan adı sayısı 2018 yılında % 3,7 artarak, 348 milyona ulaştı.

ICANN .org ve .info uzantılarının üzerindeki fiyat kontrolünü kaldırma önerisinde bulundu.

ICANN, Verisign'ın o.com domainini açık artırmaya çıkarmasına onay verdi.

Tucows Avrupalı Tescil firması Ascio’yu satın almak için 29 milyon dolara anlaştı.

Stadia.com Google tarafından satın alındı.

GalaxyStore.com davasında, davacı Samsung'un domaini tersine ele geçirmeye çalıştığına karar verildi.

Şehrinizin bilboardlarında alan adınızın reklamını hayal edin.

FBcoin.com açık artırması $10,000’a kapandı. Facebook kripto para sektörüne mi giriyor?


[KAMPANYA]

Artık her bültende en az bir kampanya duyurusu yapacağız. Platform kampanyalarımızın dışında, hosting firmalarının kampanyalarına da yer vermeyi düşünüyoruz. Eğer hosting firması sahibi iseniz, kampanyalarınızı duyurmak için mustafa@alanadlari.com e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Açık artırmaya çıkarmayı planladığınız alan adlarınız varsa, Alışveriş, Emlak ve Yemek kategorisindeki tematiklerde ve rezervsiz açık artırma başvurularında % 50 indirim fırsatını kaçırmayın.

İyi haftasonları.
Mustafa Kuruşçu

Doğru seçilmiş .com uzantısı aynı zamanda inanılabilirlik ile beraber gelir. Girişimlere bu açıdan da avantaj sağlar.

Açık Arttırmalardan

Whois

© 2012 - 2023 domainbulten.com Her Hakkı Saklıdır.

hepsini aç +

© 2012 - 2023 domainbülten.com