(175) Haber.com.tr AlanAdlari.com‘da Satışta

DomainBülten.com

Haftalık Domain Bülten 18.03.2016

Herkese Merhaba,

Özel bir domain “ Haber.com.tr “ için özel bir bültenle karşınızdayım.

Kısa bir süreliğine portföyümüze dahil olan Haber.com.tr ilk defa bir platformumuzda yer alıyor. Hepinizin bildiği gibi ‘haber’ en hareketli alanlardan biri. Bu sebeple giriş bariyeri de yüksek bir iş. Rekabetin üst seviyede olduğu bu alanda çok kuvvetli domainlere sahip rakipler bulunuyor. Bu sebeple Haber.com.tr ile sektöre giriş yapmak büyük oyuncuların klasmanında yer almanız için önemli bir rol oynayacaktır. Neredeyse hazır bir marka ile oyuna dahil olacaksınız.

Habercilik alanında faaliyet gösteren işletmeler için de fırsat niteliği taşıdığını belirtmeden geçemeyeceğim. İster markanızı bu domaine taşıyın, ister bu domainle yeni bir marka yaratın isterseniz rakiplerinizin bu alan adını satın alıp sizi rüzgarıyla etkilemesinin önüne geçin.
Haber.com.tr‘nin marka tescil belgeleri firma tarafından tümüne sahip ve tescil süresi 6 yılı aşkındır.

Portföyümüzde özel satış kapsamında yer alan ‘haber’ marka tescili ile birlikte Haber.com.tr nisan ayı sonuna kadar kısa bir süre satışta olacak. Yani alan adı sahibi firma ile belirli süre için anlaşma sağlanmıştır. Uygun fiyatıyla fırsat niteliği taşıdığından bu süre içerisinde satışı tamamlayabileceğimizi düşünüyorum.

İlgilenenlerin bana okan@alanadlari.com üzerinden ulaşmasını bekliyorum.

İyi çalışmalar,
Okan Yıldırım
@AlanAdlari
@DomainBulten
fb.com/AlanAdlari
+alanadlari

Doğru seçilmiş .com uzantısı aynı zamanda inanılabilirlik ile beraber gelir. Girişimlere bu açıdan da avantaj sağlar.

Açık Arttırmalardan

Whois

© 2012 - 2023 domainbulten.com Her Hakkı Saklıdır.

hepsini aç +

© 2012 - 2023 domainbülten.com