(76) Ek Satış Kanalları Devrede! - Coğrafi Domainler için Son Şans

DomainBülten.com

Haftalık Domain Bülten 20.01.2014

Herkese Merhaba,

Biraz eğlenelim diyerek minik bir yarışma başlattım. Elbette eğlence ödülsüz olmaz! Kazananlara ve katılımcılara:
AlanAdlari.com, Sorgu.com, Camekan.comve Alastyr.com'dan hediyeler bulunmakta.

Sorgu.com'da satış ortaklığı sistemimizi aktif hale getirmiş bulunuyoruz. Yapılacak sorgular satılık alan adları ile örtüşüyor ya da içeriyorsa satın alınabilir olduğuna dair banner göstermekteyiz. Örnek

Satış ortaklarımızı arttırmak için çalışmalara başlamış bulunuyoruz. Bu hafta içerisinde whois.com.tr'de de devreye alınacaktır.
Peki domaininizi satış ortakları kanallarına dahil etmek için ne yapmalısınız?
AlanAdlari.com hesabınıza giriş yapıp Alan Adlarım sayfasına gittiğinizde " EK SATIŞ KANALLARI" kısmını görebilirsiniz. Durum bilgisi olarak Aktif ya da Pasif olduğunu görebilir ve tıklayarak ister bir alan adınızı ister tüm portföyünüzü satış ortaklığı sistemine dahil edebilirsiniz.

28 Ocak 2014’te sonlanacak coğrafi tematik açık arttırmamıza şimdiye kadar 123 başvuru kabul ettik. Bitimine 8 gün kalmasına rağmen rezerve bedeline ulaşan yani satışı kesinleşecen alan adı sayısı 8.

Kurucu ortakları arasında domain yatırımcılarından Kaan Deveci'nin de bulunduğu zuzu.com hediyelik eşya satışı konusunda yeni bir girişim.
Kısa, akılda kalıcı, hedef kitleye yönelik bir alan adı ile işe giriştikleri için kendi adıma memnuniyetimi dile getirmek isterim. Tüm zuzu.com ekibine başarılar dilerim.

Namescon etkinliği yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Verisign ve Entrepreneur.com işbirliği ile gerçekleştirilen en popüler .net domain oylamasında SlideShare.net birinci oldu. Sayfaya gözatmak isterseniz en altta bulunan metodoloji kısmını da okumalısınız.

Verisign .com'un 112 Milyon kaydı geçtiğini duyurdu.


Arkadaşına İlet

İyi haftalar dilerim,
Okan Yıldırım
@AlanAdlari
@DomainBulten

Doğru seçilmiş .com uzantısı aynı zamanda inanılabilirlik ile beraber gelir. Girişimlere bu açıdan da avantaj sağlar.

Açık Arttırmalardan

Whois

© 2012 - 2023 domainbulten.com Her Hakkı Saklıdır.

hepsini aç +

© 2012 - 2023 domainbülten.com