(165) Domainlerini Gerçekten Satmak İsteyenlere Özel Bülten

DomainBülten.com

Haftalık Domain Bülten 07.12.2015

Herkese Merhaba,

Finans & Kozmetik temalı açık arttırma başvuruları devam etmektedir: alanadlari.com/acik-arttirma/basvuru

2016 süresince geçerli olacak olan ve sadece 1,000 TL ve üzeri en az 1 adet alım ya da 1 adet satım yapmış olan müşterimize sunacağımız hizmet bedeli kampanyası yapacağız. Bu kampanyaya dahil olmaya hak kazanan müşterilerimiz hizmet bedelinde %5'lik bir kar sağlayacak.

Platform açıldığından sonra uzun bir süre satışı tamamlanan alan adlarının tamam listesini yayınlamıştık. Sonrasında 1,000 TL altı yatırımlık fırsat alımı olduğundan ve bu yönde gelen talepler doğrultusunda 1,000 TL ve üzeri satışları yayımlamaya başlamıştık.
Kasım 2015 itibariyle -yeni bir düzenleme yapana kadar- satış listelerini yayımlamayacağız. Sebebine gelecek olursak; alan adı yatırımcıları satış listelerinden alımı yapan kişi/firma tespiti yaparak farklı alan adları satmaya çalışmalarının rahatsız edici seviyeye gelmesidir.
Alan adı yatırımcılara tavsiyem: bu model şuan verim alabileceğiniz bir model değil. Piyasa şuan gelişme aşamasında ve siz bu ve benzer hareketlere devam edersin hiçbir zaman gelişme aşamasını tamamlayıp olgunluğa erişemeyecek. Yaptığınız satış & pazarlama faaliyetlerini önceden düşünün.
Potansiyel müşterilere ulaşmanın bir çok yolu ve doğru yolda olmayan domain yatırımcıları mevcut. Silkelenmek için doğru zaman şuan. İlerde çok geç kalmış ve hatta pişman olabilirsiniz.

Ne alan ne de satan tarafın karşısında değiliz. Aksine yan yanayız. Hepimizin amacı 'başarılı satış'.
Alan Adımı Niçin Satamıyorum?
Daha Hızlı Alan Adı Satmanın Formülü
Açık Arttırmaların Kendiliğinden Oluşan Kuralları


İyi haftalar,
Okan Yıldırım
@AlanAdlari
@DomainBulten
fb.com/AlanAdlari

Doğru seçilmiş .com uzantısı aynı zamanda inanılabilirlik ile beraber gelir. Girişimlere bu açıdan da avantaj sağlar.

Açık Arttırmalardan

Whois

© 2012 - 2023 domainbulten.com Her Hakkı Saklıdır.

hepsini aç +

© 2012 - 2023 domainbülten.com