(88) Domainizi Daha Hızlı Satmak İster misiniz?

DomainBülten.com

Haftalık Domain Bülten 15.04.2014

Herkese Merhaba,

Seçim döneminden ötürü Mart ayı satışlarımız beklenenin altında olmuştu. Fakat seçimim bitişiyle satışlarımız normal seviyelere yükselmeye başladı.

Geçtiğimiz hafta hepimiz Heartbleed açığı ile tanıştık. Tahmin ediyorumki benim gibi hepiniz şifrelerinizi değiştirmişsinizdir. Bu açık ile alakalı 82 adet domain kaydedilmiş.

Sektörde tanınan domain yatırımcısı Mike Berkens, 2005'te 355 USD'ye satın aldığı youpay.com domainini 200,000 USD'ye sattı.
Bu ve benzer satışlar domain piyasasında yatırım fırsatlarının bitmediğinin ve bitmeyeceğinin çok açık bir göstergesi.

20,773 alan adı ek satış kanallarına dahil olmuş durumda. Satışlarınızı hızlandırmak için ek satış kanallarını etkinleştirmenizi öneririm.
Sorgu.com da ek satış kanallarından bir tanesi. Diğer ek satış kanallarından tek farkı; sorgu.com üzerinden genel satışlarda kesinti, diğer satış kanalları gibi %15 değil %10. ve sorgu.com için herhangi bir aktivasyon yapmanız gerekmiyor. Platforma eklediğiniz her isim otomatik olarak sorgu.com'da yayımlanıyor.
Bu bağlamda kullanımını arttırmak için; Tweet atarak, Facebook hesabınızda ve sayfanızda paylaşarak ve arkadaşlarınıza tavsiye ederek destek olabilirsiniz.

Yeni uzantılardan .guru 50,000 kaydı geçti.


Arkadaşına İlet

İyi haftalar dilerim,
Okan Yıldırım
@AlanAdlari
@DomainBulten

Doğru seçilmiş .com uzantısı aynı zamanda inanılabilirlik ile beraber gelir. Girişimlere bu açıdan da avantaj sağlar.

Açık Arttırmalardan

Whois

© 2012 - 2023 domainbulten.com Her Hakkı Saklıdır.

hepsini aç +

© 2012 - 2023 domainbülten.com