(179) Domain Satış Ortaklığı Açıldı

DomainBülten.com

Haftalık Domain Bülten 13.04.2016

Herkese Merhaba,

Platformda satın alınabilir durumda olan alan adı sayısı 100,000'i geçti.

Satış ortaklığı sistemimiz açıldı. Sistem bir süre, BETA olarak sadece Premium Plus sertifikalı müşterilerimize açık olacak. Akabinde tüm kullanıcıların kullanımına açılacaktır. Premium Plus sertifikaya sahip olmayanlar sertifikasyon için: destek@alanadlari.com
Satış ortağımız üzerinden gelen ziyaretçi, satış ortaklığı sistemine dahil olan domain yatırımcılarının (6870 kişi/firma) domainlerinden (77588 adet) satın alması durumunda satış bedeli üzerinden %5 gelir elde edecektir.
Bunun yanısıra diğer hizmetlerden yapılacak her satıştan %25 paylaşmaktayız. Örneğin: Satış ortağımızın yönlendirmesi ile 50 TL'lik vitrin hizmeti satın alınması durumunda satış ortağımız 12.50 TL kazanacak.
Satış ortaklığı sayfanıza ulaşmak için: alanadlari.com/satis-ortakligi

Pazaryerlerinin izleme listesi özelliği bazı domain yatırımcılarının ihtiyaçlarını karşılayacak seviyede tasarlanmıyor. Domain yatırımcıları detaylı filtreler uygulayarak takip ettikleri domainlerde nokta atışı sonuçlar görmek istiyorlar. Bu sebeple kaydedilmiş aramalar artık posta kutunuzda. Arama filtrelerini uygulayarak, eposta gönderim sıklığını ayarlayabilirsiniz. Sürekli platforma girip arama yapmaktan kurtaran bu özelliği kullanmanızı tavsiye ederim. Ben platforma eklenen .com & numerik domainleri bu şekilde takip etmeye başladım.

Günden güne Çinli domain yatırımcı sayısı hızlı bir şekilde artmakta. Bu artış çeşitli iş kollarında fırsatlar yaratabiliyor. Çin'in tanınmış domain yatırımcılarından biri domain temalı bir kafe açtı. Bu kafe dünyanın ilk ve tek domain konseptli mekanı.

DoHaber.com yeni açılan domain içerikli sitelerden biri. Uzun soluklu olmasını diliyorum. Bundan sonraki bültenlerde sık sık karşılaşacağınız DoHaber.com'un yazılarından bazıları:
Uzantıların lider satışları
5L domain güncel kayıt istatistikleri
Açık arttırmalar da Rezerve Fiyat Kurnazlığı


İyi çalışmalar,
Okan Yıldırım
@AlanAdlari
@DomainBulten
fb.com/AlanAdlari
+alanadlari

Doğru seçilmiş .com uzantısı aynı zamanda inanılabilirlik ile beraber gelir. Girişimlere bu açıdan da avantaj sağlar.

Açık Arttırmalardan

Whois

© 2012 - 2021 domainbulten.com Her Hakkı Saklıdır.

hepsini aç +

© 2012 - 2021 domainbülten.com