(73) canakkale.com mekke.com didim.com isparta.org yozgat.org balikesir.org

DomainBülten.com

Haftalık Domain Bülten 30.12.2013

Yılın Son Bülteninden Merhaba,

Sevdiklerinizle birlikte; sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir 2014 dilerim.

Geçen bültende Ocak ayı temamızın coğrafi alan adları olduğunuz duyurmuştum. Aşağıda açık arttırmada olan bazı domainleri sizlerle paylaştım.

Bu hafta ilginç bir durumla karşı karşıya kaldık. Satıcı, komisyon alt limitine takılan bir satışı için, alıcıya yorum gönderilen alandan bize mesaj göndermiş. Mesajda alana dını park etmediğini ve 100 TL komisyon alt limitine takıldığını fakat %10 kesmemiz doğrultusunda satış yapacağını bildirmiş.
Bu alanda, tarafların birbirlerine gönderdikleri mesajlar yazılım tarafından küfür filtresinden geçirilir ve son olarak yönetici onayına düşer. Yazılımın hata yapma olasılığından ötürü yönetici hızlıca kontrol ederek; küfür ve hakaret yok ise mesajı onaylar. Dolayısı ile alıcı ve satıcı arasında pazarlık mesajlaşma alanı AlanAdlari.com'a ulaşım alanı değildir. Bize destek talebi göndererek ya da eposta yolu ile ulaşılması mümkündür.

1,000 TL altı satışlarınızda komisyon alt limitine takılmamak için yapmanız gereken sadece isim sunucularınızı ns1.alanadlari.com ns2.alanadlari.com yaparak alan adınızı park etmek.
Komisyon alt limitimiz tüm üyelerimiz için geçerlidir fakat satıcı bu kuralı bilmediğini ifade etmişse ve ilk kez komisyon alt limitine takılıyorsa bir istisnai durum olarak bu kuralımızı öğrenmesi açısından komisyon alt limitini uygulamıyor ve standart %10 uyguluyoruz.Arkadaşına İlet

İyi haftalar dilerim,
Okan Yıldırım
@AlanAdlari
@DomainBulten

Doğru seçilmiş .com uzantısı aynı zamanda inanılabilirlik ile beraber gelir. Girişimlere bu açıdan da avantaj sağlar.

Açık Arttırmalardan

Whois

© 2012 - 2023 domainbulten.com Her Hakkı Saklıdır.

hepsini aç +

© 2012 - 2023 domainbülten.com