(199) Aralık Açık Arttırma Temalarını Belirlemek İster misiniz?

DomainBülten.com

Haftalık Domain Bülten 01.12.2016

Herkese Merhaba,

Aralık ayı açık arttırma temalarını abonelerimizden 5 kişi ile birlikte oluşturmak istiyoruz.
Aynı kategoride olup açık arttırma ile satmak istediğiniz en az 5 tane domaininiz* var mı? Varsa, bu mesaj tam size göre.

Başvurmadan öncebilinmesi gerekenler:
4 Aralık 2016 Pazar 23:59'a kadar aynı kategoride en fazla alan adı ile başvuran 5 domain yatırımcısının açık arttırmalarını hem başvuru bedelsiz hem de hizmet bedelsiz gerçekleştireceğiz. Yani satış bedelinin yüzde yüzünü (%100) ödeyeceğiz.

Belirlenen temaları bir ya da bir sonraki bültende duyuracağız. Bu temalar için açık arttırma başvuru bedeli 10 TL yerine 3 TL olacak ve ayrıca hizmet bedeli indirimi yaparak satış bedelinin %85'i yerine %90'ını ödeyeceğiz.

Satış bedelinin %97'sini ödediğimiz aracılık hizmetimizi duymuş muydunuz?
Taraflar (alan adı sahibi & alıcı) platformumuzun dışarısında, kendi aralarında bir anlaşma yapmışsa biz bu işlemin taraflar için en güvenli şekilde tamamlanmasını sağladığımız hizmetimizde satış bedelinin %97'sini satan tarafa ödüyoruz.

Alan adı yatırımcılarını, domainlerinin minimum satış fiyatları (eski adıyla rezerv bedeli) ile birlikte okan@alanadlari.com'a beklerim.
Unutmadan, sadece tek bir tema ile başvuralım lütfen. ;)

İyi akşamlar
Okan Yıldırım

* Domain sahiplik onayını başvuru mesajı gönderen e-posta adresi ile domain whois sonuçlarını karşılaştırarak yapacağız. Başvurmadan önce lütfen bir kez daha kontrol edin.

Doğru seçilmiş .com uzantısı aynı zamanda inanılabilirlik ile beraber gelir. Girişimlere bu açıdan da avantaj sağlar.

Açık Arttırmalardan

Whois

© 2012 - 2023 domainbulten.com Her Hakkı Saklıdır.

hepsini aç +

© 2012 - 2023 domainbülten.com