(66) 66. Domain Bülten

DomainBülten.com

Haftalık Domain Bülten 11.11.2013

Herkese Merhaba,

Ebediyete intikalinin 75. yıldönümünde, Cumhuriyetimizin kurucusu, milletimizin unutulmaz lideri, büyük komutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, O'nun şahsında tüm silah arkadaşlarını, İstiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını sevgi, saygı, rahmet ve şükranla anıyorum.

Bir önceki bültende satışların nasıl yön göstereceği konusunda örnekler vermiştim. Örnekler için bir açıklamam yapmam gerekliydi fakat atlamışım. Örnekler yapısal olarak doğru fakat fiyat anlamında sizi yanıltabilir. Çünkü rakamlar çok düşük olduğu için satılamaz dediğim rakamlara satış yapılması gayet normal fakat rakam arttıkça örnekler gerçeklik kazanmaktadır.

Ekim En çok Aranan Kelimeler
haber
oyun
emlak
sohbet
tatil
reklam
bebek
moda
bilet
hediye
film
sigorta
kadin
araba
mobilya

Gelen talepler doğrultusunda takibatın kolay olması için 3 farklı Twitter hesabı açıp hizmete soktuk. Anlık takip için işte yeni hesaplarımız:
Platformda Öne Çıkanlar
Platforma Yeni Eklenenler
Açık Arttırmalar

Son bir kaç günde ne yazık ki kepenk kapatan girişim haberleri görmekteyim. Girişimlerin domain yatırımları çerçevesinde konuya bakacak olursak bir internet girişiminin kepenk kapatırken tek zarar etmeyeceği hatta kar edebileceği varlığı domaindir. İşiniz ve projeleriniz için satın alma kararı verirken bunu mutlaka düşünmelisiniz; domaine ödenen para her zaman karşılığı olan bir bedeldir. Asla uçup gitmez.


E-Ticaret Danışmanı Volkan Kunduryapan "E-Ticaret ve Domain Seçimi" başlıklı bir yazı yayınladı.
Arkadaşına İlet - Tüm Bültenler

İyi haftalar dilerim,
Okan Yıldırım
@AlanAdlari
@DomainBulten

Doğru seçilmiş .com uzantısı aynı zamanda inanılabilirlik ile beraber gelir. Girişimlere bu açıdan da avantaj sağlar.

Açık Arttırmalardan

Whois

© 2012 - 2023 domainbulten.com Her Hakkı Saklıdır.

hepsini aç +

© 2012 - 2023 domainbülten.com