(61) 61. Domain Bülten

DomainBülten.com

Haftalık Domain Bülten 30.09.2013

Herkese Merhaba,

Dilerim keyifli bir haftasonu geçirmişsinizdir.

Ekim ayı açık arttırma temamız "Ürünler". Yalnız dikkat etmenizi istediğim bir nokta var; bu ürünler İnternet üzerinen satın alınabilmeli ve kargolanabilmeli. Yani İnternet üzerinden satılma ihtimali olmayan ya da satın alınsa dahi kargolama maliyetleri çok yüksek olan ürünler açık arttırma kapsamımız dışında. İlk aklıma gelenler:
- Kitap
- Elektronik Aletler
- Ev Eşyaları
- Ofis Eşyaları
- Spor Malzemeleri
- Hobi Ürünleri

Başvuru adresimiz: http://alanadlari.com/acik-arttirma/basvuru

Üyelerimizden gelen talep üzerine, kullanışlı olduğunu düşündüğümüz bir araç geliştirdik. Açıldığımız günden beri Domain İzleme Listesi olarak ücretsiz bir araç sunuyorduk. Fakat yeni aracımız artık daha geniş imkanlar tanıyor. Yeni aracımızın adı Kelime İzleme Listesi. İlgili sayfaya girdiğinizde kullanımını görebileceksiniz. Bu araç hakkında önerileriniz varsa lütfen bana eposta yolu ile ulaşın.

Uzun zamandır yapmış olduğum bir tespiti sizle istatistiki veriler olmadan paylaşmadım. AlanAdlari.com'un yatırımcı ve domaine önem veren alıcı üyeleri üzerinde yaptığımız inceleme sonucu %95'inin cep telefon numaralarının akılda kalıcı şekilde olduğunu tespit ettik. Takip eden, sıralanan vs şeklinde telefon numaraları kullanmaktalar.Arkadaşına İlet

İyi haftalar dilerim,
Okan Yıldırım
@AlanAdlari
@DomainBulten

Doğru seçilmiş .com uzantısı aynı zamanda inanılabilirlik ile beraber gelir. Girişimlere bu açıdan da avantaj sağlar.

Açık Arttırmalardan

Whois

© 2012 - 2023 domainbulten.com Her Hakkı Saklıdır.

hepsini aç +

© 2012 - 2023 domainbülten.com