(60) 60. Domain Bülten

DomainBülten.com

Haftalık Domain Bülten 23.09.2013

Herkese Merhaba,

Dilerim keyifli bir haftasonu geçirmişsinizdir.

Ülkemizde girişimci ekosistemi hızla gelişmekte. Bir girişimci olarak iş kurmanın zorluklarını çok iyi biliyorum. Bunca zorluk içerisinde hayata geçirmeye çalışılan işlerin ilk giriş noktası "isim" olduğu için çok önemli. Bu konuda sizler için "Girişimlerde Alan Adının Önemi" başlıklı bir yazı hazırladım. Yazım biraz uzun fakat sıkılmadan, bir çırpıda okuyacağınıza eminim. Yazıyı okuduktan sonra bir Tweet atar ve Facebook'tan paylaşırsanız müteşekkür olurum.

Kişisel dostluklarımı kullanarak platforma olan ilgiyi arttırmak ve aynı zamanda domain bülten takipçilerine olabildiğince iyi fırsatlar sunabilmek için domain yatırımcıları ile görüşmeler yapmaktayım.
Geçtiğimiz hafta Bülent Kamiloğlu'nun kampanyasını duyurmuştum. Bu hafta ise Yusuf Esenkal'ın kampanyasını sizlere sunuyorum. 5 Ekim'e kadar geçerli olacak kampanyadan bazı domainler:
EkonomikTatil.com
KonukSever.com
KiralikOda.com
KobiKredileri.com
Konsol.com
Mantar.com
Piyaz.com
Gelistir.com
Comert.com
Obezite.com
Rejim.com

Portföy sayfasında fiyata göre listeleme yaparsanız "Hemen Al" fiyatlı olan domainler kampanya fiyatları ile satıştadır. Portföy sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Ekim ayı için henüz açık arttırma temamız belli olmadı. Bu konuda önerileriniz varsa lütfen bana bildirin.


Bülteni daha keyifli hale getirmek için geçtiğimiz hafta minik bir giriş yapmıştık. Bu hafta ödülümüz 200 TL değerinde 4 adet Vitrin Hizmeti kuponu. Bültenimizin altında göreceğiniz "Arkadaşına İlet" bağlantısını tıklayarak bülteni arkadaşlarınıza ileteniz gerekiyor. Bu iletilen bültenlerden 3 tanesini arkadaşlarınız açtığında ödülü kazanmış oluyorsunuz. Sadece 5 adet abonemiz ödülü kazanabilecek bu yüzden elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederim. ;)

Arkadaşına İlet

İyi haftalar dilerim,
Okan Yıldırım
@AlanAdlari
@DomainBulten

Doğru seçilmiş .com uzantısı aynı zamanda inanılabilirlik ile beraber gelir. Girişimlere bu açıdan da avantaj sağlar.

Açık Arttırmalardan

Whois

© 2012 - 2023 domainbulten.com Her Hakkı Saklıdır.

hepsini aç +

© 2012 - 2023 domainbülten.com