(46) 46. Domain Bülten

DomainBülten.com

Haftalık Domain Bülten 17.06.2013

Herkese Merhaba,

Ülkemizin içinde bulunduğu durumdan son derece üzüntü duymaktayım. Dilerim daha fazla can kaybı yaşanmadan olaylar sona erer.

Bu ay sistemimizdeki teknik geliştirmeler nedeniyle tematik açık arttırma yapamayacağımızı geçen hafta iletmiştim. Bu geliştirmeler kapsamında artık standart açık arttırmalarda onay süreci ortadan kalkmıştır:
AlanAdlari.com üzerinden teklif aldığınız bir alan adınızın pazarlık sayfası olan "Satıcı Paneli"nizde, 3 nolu seçenek "Açık Arttırmaya Çıkart" buttonunu tıklamanız halinde alan adınız hemen açık arttırmaya çıkartılacak ve ana sayfamızdan tüm ziyaretçilerimize duyurulacaktır. Ayrıca DomainBülten'de de yayımlayacağız.

Tematik açık arttırmalarımıza, geliştirmelerimizi tamamlayabilirsek Temmuz ayında tekrar başlamayı planlamaktayız. Kesin olmamakla birlikte Temmuz ayı temamız: Oyun.

İster standart ister tematik açık arttırma olsun açık arttırmanızın daha fazla kişiye ulaşması için çevrenizdekilerle veya daha önce domaininize teklif verenlerle açık arttırma adresini (URL) paylaşabilirsiniz.


Mayıs ayı en çok aranan 15 kelime:
tatil
haber
oyun
koleksiyon
emlak
cicek
reklam
bilet
bebek
moda
saat
araba
spor
sohbet
film


İyi haftalar dilerim,
Okan Yıldırım
@AlanAdlari
@DomainBulten

Doğru seçilmiş .com uzantısı aynı zamanda inanılabilirlik ile beraber gelir. Girişimlere bu açıdan da avantaj sağlar.

Açık Arttırmalardan

Whois

© 2012 - 2023 domainbulten.com Her Hakkı Saklıdır.

hepsini aç +

© 2012 - 2023 domainbülten.com