(44) 44. Domain Bülten

DomainBülten.com

Haftalık Domain Bülten 27.05.2013

Herkese Merhaba,

Umarım keyifli bir haftasonu geçirmişsinizdir.

Alan adı sahiplerinden gelen yoğun talep üzerine, tematik açık arttırma son katılım tarihini uzattık. Yeni tarihlere göre 31 Mayıs Cuma günü açık arttırmalar sonlanacak ve şu an yeni katılım yapılabilmekte.
Tatil temalı açık arttırmamızda en çok ilgi gören 15 alan adı bu hafta DomainBülten'de. Tüm listeye gözatmak için tıklayınız.


Geçtiğimiz hafta alan adı kiralama modelini Haziran ayının ilk haftasında açacağımızı belirtmiştik. Bu bilgiyi verdikten sonra kullanıcılarımızdan kiralama talepleri gelmeye başladı fakat henüz hazır değiliz. Lütfen 1 hafta daha sabredin ;)

Yenilik sadece kiralama olmayacak. Bültenimizin yakın takipçileri hatırlayacaktır; geçtiğimiz sene alan adı yanı sıra site satışına da başlamıştık. Haziran ayı içerisinde alanadlari.com'dan da site satışlarına da başlayacağımızı belirtmek isterim.

Dünyanın en önemli iş ve finans dergilerinden Forbes'in "Girişim Sermayesi Fonu Alan Adına Para Harcamalı mı?" isimli bir yazı yayımladığını 41. DomainBülten'de aktarmıştım.
Geçtiğimiz hafta serinin ikinci yazısı olan "Build Your Startup On A Vacant Domain Name" yayımlandı.İyi haftalar dilerim,
Okan Yıldırım
@AlanAdlari
@DomainBulten

Doğru seçilmiş .com uzantısı aynı zamanda inanılabilirlik ile beraber gelir. Girişimlere bu açıdan da avantaj sağlar.

Açık Arttırmalardan

Whois

© 2012 - 2023 domainbulten.com Her Hakkı Saklıdır.

hepsini aç +

© 2012 - 2023 domainbülten.com