(43) 43. Domain Bülten

DomainBülten.com

Haftalık Domain Bülten 20.05.2013

Herkese Merhaba,

Umarım keyifli bir haftasonu geçirmişsinizdir.

Alan adım bu ayki temaya uygun değil, uygun temayı beklemek zorunda mıyım?
Bu soru son dönemin en çok sorulan sorusu.
Yanıtı "Hayır. Beklemek zorunda değilsiniz." ;) İşleyiş ise şu şekilde:
AlanAdlari.com üzerinden teklif aldığınız bir alan adınızın pazarlık sayfası olan "Satıcı Paneli"nizde, 3 nolu seçenek "Açık Arttırmaya Çıkart" buttonunu tıklamanız yeterli olacaktır.

Yol haritamızda 2013'ün son çeyreğinde hizmete açmayı planladığımız "Alan Adı Kiralama" modelini potansiyel alıcı ve kiracılardan gelen talepler doğrultusunda erkene almış bulunmaktayız. Haziran ayının ilk haftası bu modeli kullanımı açacağımızı bildirmek isterim.

Alan adınızı daha görülebilir hale getirmek için AlanAdlari.com'da sunduğumuz Vitrin Hizmetimiz, Domain Bülten okuyucularına özel vtrblt5020 kupon kodu ile %50 indirimli. Satın almak için tıklayınız. Lütfen dikkat: kupon kodu 26 Mayıs'a kadar geçerlidir.

Yusuf Esenkal'dan başvuruların oldukça yoğun olduğunu öğrendim, önümüzdeki aylarda gerçekleştirilecek olan 3. Domain Etkinliği için siz de yerinizi ayırtın.

Anıl Eren, yeni derlemesini yayımladı.

Başarılı bulduğum bir girişimci olan Mustafa Namoğlu, "Arsa Yerine Alanadı" başlıklı bir yazı ile alan adları hakkında düşüncelerini yayımladı.

Blogumda; Alexa.com verilerine göre dünyanın en çok ziyaret edilen ilk 10.000 sitenin alan adı uzantı ve uzunluk durumu hakkında infografik yayımladım.


İyi haftalar dilerim,
Okan Yıldırım
@AlanAdlari
@DomainBulten

Doğru seçilmiş .com uzantısı aynı zamanda inanılabilirlik ile beraber gelir. Girişimlere bu açıdan da avantaj sağlar.

Açık Arttırmalardan

Whois

© 2012 - 2023 domainbulten.com Her Hakkı Saklıdır.

hepsini aç +

© 2012 - 2023 domainbülten.com