(118) 40,000 USD'ye Satışını Tamamladığımız Domaini Açıklıyoruz

DomainBülten.com

Haftalık Domain Bülten 17.11.2014

Herkese Merhaba,

Dilerim keyifli bir haftasonu geçirmişsinizdir.

Geçtiğimiz hafta büyük bir satışı daha tamamladık. 45 gün süren yoğun bir süreç sonrası kelepir·com 40,000 USD bedelle platformumuz üzerinden satın alındı. Alıcı ve satıcıyı tebrik eder süreçte gösterdikleri sabırdan ötürü teşekkür ederim.
Whois: http://sorgu.com/kelepir.com

Sorgu.com geliştirmelerine devam ediyoruz.
1- C Class IP Kontrol Aracı: http://sorgu.com/c-class-ip-kontrol
2- DNS Sorgu Chrome Eklentisi: Web gezintisi esnasında girmiş olduğunuz alan adına tarayıcı üzerinden kolayca DNS sorgusu yapmanızı sağlayan eklenti.
https://chrome.google.com/webstore/detail/dns-sorgu/bbaiegkfgnnpgkmmkghobjefjhmkfbgn?hl=tr


Kasım ayı teknoloji temalı açık arttırma başvuruları devam ediyor.

Alan adı yatırımcısı Adnan Kasapçı Türkçe Alan Adı Piyasası hakkında bir yazı yayınladı.

Özellikle kısa ve numerik alan adları konusunda uzman alan adı yatırımcısı Mehmet Ergül BilgeDomain.com isimli bir site açarak tecrübelerini paylaşmaya başladı. Tavsiye etmenizi öneririm. Kaleme aldığı her yazıyı ben de en ince ayrıntısına kadar okumaktayım.

Alan adları konusunda yazılan her yazı alan adı piyasasının gelişimi için önemli. Bu bağlamda yazıların daha çok son kullanıcıya ulaşması için çevreniz ile paylaşabilirsiniz.

Satış ortaklarımızdan Natro, içerisinde alan adları ile yazıların da bulunduğu Natro Dergi'nin ilk sayısını yayımladı. Kendilerini tebrik eder okumanızı tavsiye ederim.

Power.com 1 milyon 261 bin dolara satın alınarak rekor satışlar arasına girdi.

Sedo kullanan birçok abonemiz olduğunu biliyorum. Sedo'nun 100 USD komisyon alt limiti alan adının park edilmeden satılmaması durumunda uygulanıyordu. Sedo geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruda artık park edilmiş alan adları için de 100 USD komisyon alt limiti uygulanacağını açıkladı.
Biz bu tarz bir değişikliğe gitmeyi düşünmüyoruz. Park edilmiş alan adları için komisyon alt limiti uygulamamaktayız. Ayrıca istatistiklerimize göre park edilmiş yani ücretsiz satış sayfası hizmetimize dahil olan alan adlarının satış şansı ortalama 6 kat artmakta. Ücretsiz satış sayfası hizmetimizden yararlanıp alan adınızı park etmek için isim sunucularınızı (nameserver) ns1.alanadlari.com ns2.alanadlari.com yapmanız yeterlidir.Arkadaşına İlet

İyi haftalar dilerim,
Okan Yıldırım
@AlanAdlari
@DomainBulten

Doğru seçilmiş .com uzantısı aynı zamanda inanılabilirlik ile beraber gelir. Girişimlere bu açıdan da avantaj sağlar.

Açık Arttırmalardan

Whois

© 2012 - 2021 domainbulten.com Her Hakkı Saklıdır.

hepsini aç +

© 2012 - 2021 domainbülten.com