(33) 33. Domain Bülten

DomainBülten.com

Haftalık Domain Bülten 11.03.2013

Herkese Merhaba,

Umarım keyifli bir hafta sonu geçirmişsinizdir. Yavaş yavaş soğuklar geride kalıyor ve cıvıl cıvıl bir bahar bizleri karşılıyor.

Herkesin sabırsızlıkla beklediği AlanAdlari.com açık arttırmaları 13 Mart Çarşamba günü başlıyor. Mart ayı içerisinde Coğrafi alan adları teması üzerinde 38 alan adı katılımlarınızı beklemekte.
Aydin.com, Afyon.org, Kilis.net, Mecidiyekoy.org, MersinTurizm, Italya.org, Almanya.org ve daha bir çok güzel isim burada sizi bekliyor ;)

Alan adımı nasıl açık arttırmaya çıkartabilirim? sorusu şu sıralar en sık aldığımız soru.
Bunun 2 yolu bulunmakta:
1- Tematik açık arttırma duyurularımızı takip ederek belirlediğimiz koşullara uyan alan adlarınızla başvuru yapmanız.
2- AlanAdlari.com üzerinden teklif aldığınız bir alan adınızın pazarlık sayfası olan "Satıcı Paneli"nizden "Açık Arttırmaya Çıkart" buttonunu tıklamanız ve elbete açık arttırma şartlarını kabul etmeniz ;)

Derlemeleri ile sevilen eren.net 5 aylık bir aradan sonra yeni bir derleme yayımladı. Dilerim bundan sonra bu kadar ara verip bizi özletmez ;)
Derlemede dikkatimi çeken en önemli kısım ise yeni bir blogun açılıyor olması oldu. Alan adı sektörü için blogların önemini her fırsatta vurgulamaktayım. Bu konuda desteğe ihtiyacı olan biriler varsa her zaman desteğe hazırım.


İyi haftalar dilerim,
Okan Yıldırım
@DomainBulten
@AlanAdlari

Doğru seçilmiş .com uzantısı aynı zamanda inanılabilirlik ile beraber gelir. Girişimlere bu açıdan da avantaj sağlar.

Açık Arttırmalardan

Whois

© 2012 - 2023 domainbulten.com Her Hakkı Saklıdır.

hepsini aç +

© 2012 - 2023 domainbülten.com