(97) 3. Domain Etkinliğinde Neler Konuşuldu?

DomainBülten.com

Haftalık Domain Bülten 17.06.2014

Herkese Merhaba,


3. Domain Etkinliği, en az ilk iki etkinlik kadar heyecan vericiydi. Alan adı piyasasına dair uzun uzun konuşabildik. Benim için doyurucu bir etkinlikti. Bu konuda fikrini aldığım katılımcılardan da olumsuz yanıt veren olmadı. Katılan herkese teşekkürlerimi iletirim.

Nokta Domains, Hasan Yaşar ve Onur Kocayiğit sunumlarıyla hepimizi bilgilendirdiler. Benim sunumum Türkçe Alan Adı Piyasası üzerine oldu. Sorgu.com'un oynadığı önemli role değinerek Sorgu.com'un yayılması için yatırımcıların ilgisini ve desteğini talep ettim.
Webrazzi ekibinden Fırat Demirel de katılımcılar arasındaydı ve etkinlik sonrası, etkinlik hakkında bir yazı yayımladı.

Katılımcılardan NicProxy ve Natro ekibinden Tolga Bey, etkinlik esnasında piyasa gelişimi için her türlü iş birliğine hazır olduklarını bildirmişti. Bugün Tolga Bey ile görüştük ve çeşitli işbirlikleri için ilk adımı attık. Kendilerini bu hamlelerinden ötürü tebrik ediyorum.

Yoncu.com ile de bir iş birliğimiz başlamak üzere. Yoncu.com müşterileri, alan adlarını Yoncu.com panelinden "Satışa Çıkart" dedikleri anda alan adları AlanAdlari.com'da otomatik olarak satışa çıkacak.

Bu sene sektörde bir ilki yaşayacağız; hosting ve domain alanında ticari faaliyet gösteren firma ve kişilere yönelik düzenlenen Hosting Festivali 21 Haziran 2014'te.
Etkinlikte ben de konuşmacılar arasındayım ve hosting firmalarına alan adı pazaryerimizde bekleyen fırsatları anlatacağım.


Mayıs'ın En çok Aranan Kelimeleri
haber
oyun
tatil
emlak
bilet
moda
sohbet
mobilya
araba
ilan
alışveriş
kadın
film
hediye
kitap


Trt Türk programı canlı yayın konuğu oldum ve alan adları üzerine konuştuk.Arkadaşına İlet

İyi haftalar dilerim,
Okan Yıldırım
@AlanAdlari
@DomainBulten

Doğru seçilmiş .com uzantısı aynı zamanda inanılabilirlik ile beraber gelir. Girişimlere bu açıdan da avantaj sağlar.

Açık Arttırmalardan

Whois

© 2012 - 2023 domainbulten.com Her Hakkı Saklıdır.

hepsini aç +

© 2012 - 2023 domainbülten.com