(123) 123. Domain Bülten

DomainBülten.com

Haftalık Domain Bülten 23.12.2014

Herkese Merhaba,

Dilerim keyifli bir haftasonu geçirmişsinizdir.

Ocak ayından itibaren aylık tematik arttırmalarımızın tema sayısı birden fazla olacağını söylemiştim. Henüz Ocak 2015 temaları belli değil. Önerisi olan bülten aboneleri bana ulaşabilir mi?

Sorgu.com geliştirmeleri devam etmekte. Whois sorgu alt yapımızda iyileştirmeler yapmış bulunuyoruz.
Proje üç ana fazdan oluşmakta. İlk fazı tamamlamak üzereyiz. İkinci fazda üyelik sistemini devreye sokup üyelere ücretsiz çeşitli ek hizmetler sunacağız.

BilgeDomain:
Tescilli Markaların Domainlerini Kaydetme Riskleri

18 Aralık 2014'te Alan adı, uzantıları ve IP adreslerini belirleyen kurum ICANN hacklendi. Root DNS veritabanına ulaşıldı. Saldırı phishing yoluyla yapıldı.

Domain yatırımcılarından Noktala bir süre önce kiralama hizmeti verdiği Domainler.com'u açmıştı. Domainler.com'dan kiralama için başvuru yapabilmektesiniz. Satın almak isterseniz ise AlanAdlari.com'a yönlendirme söz konusu.
Noktala'nın ardından tanınmış domain yatırımcılarından Murat Yıkılmaz da hem kiralama hem de satış için BestWeb.com'u açmış bulunuyor.
AlanAdlari.com açıldığı günden beri Noktala.com'un portföyünün satış işlemleri tarafımızdan yapılmakta. Murat Yıkılmaz ise platforma dahil olmayan nadir yatırımcılardan biri. Dilerim önümüzdeki günlerde Türkçe portföyünü platforma dahil edecektir.Arkadaşına İlet

İyi haftalar dilerim,
Okan Yıldırım
@AlanAdlari
@DomainBulten
fb.com/AlanAdlari

Doğru seçilmiş .com uzantısı aynı zamanda inanılabilirlik ile beraber gelir. Girişimlere bu açıdan da avantaj sağlar.

Açık Arttırmalardan

Whois

© 2012 - 2023 domainbulten.com Her Hakkı Saklıdır.

hepsini aç +

© 2012 - 2023 domainbülten.com