(119) 119. Domain Bülten

DomainBülten.com

Haftalık Domain Bülten 25.11.2014

Herkese Merhaba,

Dilerim keyifli bir haftasonu geçirmişsinizdir.

Teknoloji temalı açık arttırmalarımız bugün sonlanıyor. Son dakika tekliflerle kazananlar arasına girmek isterseniz açık arttırma listesi: http://alanadlari.com/tematik-acik-arttirmalar
Aralık, yılın son tematik açık arttırması olacak. Henüz netlik kazanmış değil. Bugün yarın netlik kazandırmış,Twitter (@AlanAdlari) ve Facebook (fb.com/AlanAdlari) üzerinden duyuracağız.

Sorgu.com geliştirmelerine devam ediyoruz ve bazı durumlardan ötürü bültene yetişmedi. Bir sonraki bültenden duyurucağız fakat 'çıkar çıkmaz haberim olsun' diyenler sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirler.

Whois sorgu yapan hemen hemen herkesin ortak bir endişesi vardır: Sorgusunu yaptığın alan adı boşta ise sorgu sitesi bunu kayıt altına alıyor mu?
Açık ve net bir şekilde yanıtımız: Kullanıcılarımız tarafından yapılan sorgularda boş olan yani kaydedilmemiş alan adlarını kayıt altına almamaktayız. Tek kaydımız kaç adet sorgunun boş olduğudur.
Bu konuda kullanıcılarımıza bize güvenmeleri dışında sunabileceğimiz somut sözümüz: sorgusu yapılan alan adının herhangi bir şekilde o an ya da kısa bir süre içerisinde kayıt edilmesi ve bunun bize bildirilmesi durumunda bahsi geçen alan adının platform üzerinde süresiz olarak satış listelemesini yapmayacağımızı garanti etmekteyiz.

Bu konuda kullanıcılarımızdan gelecek her türlü öneriye de sıcak baktığımızı bilmenizi isteriz.

BilgeDomain ve DomainDoktoru belirli bir rutine oturdu. Bu haftadan itibaren içeriklerini başlıklarıyla birlikte paylaşıp yorumlarımı bülten üzerinden değil ilgili yazılara yorum şeklinde ileteceğim. Sizler de yorumlara dahil olursanız güzel bir etkileşim yakalayacağımıza eminim.

DomainDoktoru:
Whiskey.com için 10 teklifte 2milyon dolara ulaşıldı
Coffee.club 100.000 dolara satıldı!

BilgeDomain:
Godaddy Hesaplar Arası Transfer Resimli Anlatım
Alan Adı (Domain) Terim Sözlüğü


Arkadaşına İlet

İyi haftalar dilerim,
Okan Yıldırım
@AlanAdlari
@DomainBulten
fb.com/AlanAdlari

Doğru seçilmiş .com uzantısı aynı zamanda inanılabilirlik ile beraber gelir. Girişimlere bu açıdan da avantaj sağlar.

Açık Arttırmalardan

Whois

© 2012 - 2021 domainbulten.com Her Hakkı Saklıdır.

hepsini aç +

© 2012 - 2021 domainbülten.com